O tanečním klubu LIFE Pardubice

Hlavní náplní klubu je sdružovat mladé lidi se zájmem o taneční sport a společenský tanec, vytvářet podmínky a připravovat je na soutěže v tancích standardních a latinsko-amerických. Dalšími činnostmi je pořádání soutěží v tanečním sportu (O perníkovou pantofli a O perníkové srdce) a účast s formacemi, předtančeními a ukázkami tanců na plesech, společenských a sportovních akcích.

Něco z historie

Po mnohaletých aktivitách v Tancklubu Holice v Čechách a Klubu společenských tanců Dukla Pardubice založili manželé Ludmila a Vlastimil Mičjanovi v roce 1995 Taneční klub LIFE Pardubice.

Současnost

V současné době má Taneční klub LIFE Pardubice 16 párů registrovaných v Českém svazu tanečního sportu. Výkonnostní třídy D, C, B, A.

Hlavními tréninkovými prostorami je areál Domu dětí a mládeže, Štolbova ul. 2665 v Pardubicích vedle plaveckého areálu. Název klubu vznikl podle pronájemce části areálu včetně velkého sálu v roce 1995 tzv. LIFE klubu (v průběhu doby L klub, v současnosti ABC klub).